O NÁS

Naše firma byla založena v první polovině roku 2006. Nicméně světlem, osvětlením, osvětlováním a osvětlovací technikou se zabýváme déle než deset let.
Naše služby nabízíme architektům, investorům, stavařům, elektorprojektantům, projekčním firmám, designovým studiím, ale i lidem, kteří staví nebo rekonstruují své domy, byty nebo třeba restaurace. K dispozici Vám bude tým zkušených odborníků v oblasti světla a osvětlovací techniky, měření, diagnostiky a elektro.
Provádíme kompletní servis: návrhy, výpočty, projekční práce, vizualizace, posudky, audity, meření, termodiagnostiku a vše, co souvisí se světlem a osvětlením. Nabízíme poradenství při osvětlování tzv. neosvětlitelných prostor, kde se využívají tubusové světlovody. Provádíme také návrhy netradičního a uměleckého osvětlení včetně zakomponování jednotlivých svítidel do požadovaného prostoru. Velmi moderním a designovým prvkem je osvětlení pomocí LED technologie, která má univerzální využití, dlouhou životnost, vysokou odolnost a levný provoz.
Jsme připraveni rozsvítít Váš život. Vyzkoušejte nás!                                                                LIGHT solution